Hi-Up Vinç

Hiyap (Kamyonüstü) vinçler mobil vinçlere göre daha az maliyeti olup çift kırma özelliği sayesinde geniş hareket yeteneği sunmaktadır. Fabrika montajı, çelik konstrüksiyon montajı, fabrika kazanlarının yüklenmesi, tavan vinçlerinin kurulması, su borularının taşınması, inşaat işleri, müzelerde yük taşınması, CNC torna yükleme – indirme, ağırsanayi makinalarının yüklenmesi, baraj ve köprü işleri ve daha birçok alandaki işlerinizi güvenle gerçekleştirmekteyiz .Kamyon üstü hiyap vinçlerimiz saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık periyotlarla özellikle İstanbul’da kiralık olarak hizmet verebilmektedir. 

İstanbul Hi-Up Vinç Kiralama

Teknolojide yaşanan gelişmelerle hizmetlerini yeniden şekillendiren Önallar Vinç kiralama farkı; geniş araç parkuru, profesyonel kadro, esnek çalışma saatleri ve deneyimli ekiplerle sektörde dikkat çeker.

 Hizmete başladığımız ilk günden bu yana parkurunu geliştiren ve her zaman müşteri memnuniyetine odaklanan çalışma anlayışımız, her türlü sepetli vinç kiralama talebinde istenmeyen iş kazalarının önlenmesi için devreye sokulur. Yapılacak işin türünü tespit etmek için sunduğumuz keşif çalışması, alanda hangi tür kiralık vinç ihtiyacı olduğunu tespit etmek için verilir.

Alanında tecrübeli, eğitimli ve ihtiyaca uygun operatörlerimiz, tam donanımlı araçlarla verilen talimatları eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Saatlik veya günlük vinç kiralama, sepetli vinçle onarım, temizlik, montaj işlemi ve afiş asma ihtiyacında bizi arayarak verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Makinalarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, kalite ve güven odaklı hizmet sunmaktayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

7/24 bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Hem işinin ehli olması hemde güleryüzlü olmaları bu sektörde ender rastlanan şeylerden.

E.B.

Hemen Ara Teklif Al

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Hemen Ara