Sepetli Platform

Çalışma güvenliğinin tam olarak sağlanamadığı yerlere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan sepetli vinç hizmetleri, inşaat sektörünün vazgeçilmez destek elemanları arasında gösterilebilir.

Kiralık sepetli vinç hizmeti sunan firmamız, özellikle yüksek katlı binalarda yapılması gereken işlerin daha hızlı tamamlanmasına ve bu esnada güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasına destek olur. Makine parkurunu gelişen teknolojilere ve talebe uygun olarak yenileyen çalışma anlayışımız, istenmeyen iş kazalarının önlenmesinde önemli bir role sahiptir.

Konusunda eğitimli ve her zaman çalışmaya hazır kadromuz, tam donanımlı ve bakımlı araçlarla istenen gün ve saatte işin yapılacağı alanda yerini alır. Şehir içinde her yere taşınabilme özelliğine sahip olan sepetli vinç modellerimiz var, yüksek ve ulaşılması zor alanlardaki işler kolay bir şekilde tamamlanır.

İstanbul Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinçlere olan ihtiyacın her geçen gün arttığını söylemek, kesinlikle yanlış olmayacaktır. Bu vinçlerin ne kadar süre ile kullanılacağına bağlı olarak satın alınması veya kiralanması daha avantajlı olur. Özellikle 5-7 yıl gibi uzun süreli kullanımlar haricinde, İstanbul sepetli vinç kiralama işleminin yapılması çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü bu aletin satın alınması için ciddi bir rakamın ayrılması ve ayrıca bunu kullanacak personelin istihdam edilmesi gerekir. Bütün bunların dışında bakım, onarım ve yedek parça da dikkate alındığında, ciddi bir maliyetle karşı karşıya kalınması kaçınılmaz olacaktır. Bütün bunlardan dolayı, kiralama seçeneğini değerlendirilmesi gerekir. Firma olarak bu noktadaki beklentilerinizi etkin bir şekilde karşılıyoruz.

İstanbul günlük kiralık sepetli vinç için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi bu aletlere bazen sadece birkaç günlüğüne ihtiyaç duyulabilir.  Personelleri güvenliklerinin riske atılması söz konusu dahi olamayacağı için firmamız tarafından verilen hizmet ile bu alete olan ihtiyacınızı giderebilir ve işinizi halledebilirsiniz.

Makinalarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, kalite ve güven odaklı hizmet sunmaktayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

7/24 bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Hem işinin ehli olması hemde güleryüzlü olmaları bu sektörde ender rastlanan şeylerden.

E.B.

Hemen Ara Teklif Al

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Hemen Ara