Forklift

Forklift

Temel olarak taşıma, depolama ve istifleme amaçları için üretilmiştir. Tüm istifleme sistemlerinin kullanıldığı alanlarda kullanılır.

Forkliftler daha çok düz zeminlerde ve beton zeminlerde kullanılmak üzere dizayn edilen küçük iş makineleridir.

İşletmelerin yüksek maliyetlerde forklift satın alması yerine daha ekonomik fiyatlarla kiralık forklift talep etmesi bir avantajdır.

Böylelikle sermayeye katkı sağlanır ve nakit akışı ile ticari faaliyetler daha kazançlı şekilde sağlanır.

Önallar Vinç olarak forklift kiralama üzerine faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul Forklift Kiralama

Forklift ile yapılacak işleri, sıradan insanlar yapmaya çalıştığında çok ciddi bir süreye ihtiyaç duyulur. Ayrıca sürenin haricinde gerekli olan işgücü de çok fazladır. Onlarca kişinin günlerce çalışmasıyla yapacağı işi forklift, sadece birkaç saatte yapabilir. Bundan dolayı kısa süreli ihtiyaçlarda dahi günlük forklift kiralama yoluna gidilir.
Forklift, çok yavaş araçlardır, fakat iş yapılan alan için hızları yeterlidir. Kapasiteleri ise farklılık göstermekte olup, 500 kg ile 40 ton arasındaki ağırlıkları zorlanmadan kaldırabilen çeşitleri vardır. Bu ağırlıkları sıradan bir insanın kaldırması ise çok zordur.

Forklift Kiralamanın Avantajları

Yukarıda her ne kadar genel olarak değinilmişse de bu aracı kullanmak, işletmenize farklı avantajlar sağlayacaktır. Bu araçların yük kaldırma kapasiteleri ve bu yükleri belli bir yüksekliğe zorlanmadan taşımaları çok önemlidir. Bu sayede çok ağır yükler kamyonlara yüklenebilir ve nakliyesi sağlanabilir. Antalya saatlik forklift kiralama hizmeti ile ihtiyaç duyduğunu her an bu araca ulaşabilirsiniz.
İşletmenizin maliyetlerini düşürme noktasında da çok etkilidir. 15-20 kişinin 7-8 saatte yapacağı işi bu araç sayesinde daha kısa sürede yaparsınız. Üstelik aracı kullanmak için bir kişi yeterlidir. Bu da çok önemli bir tasarruf sağlar. Aracın boyutunun küçük olması, istenilen hareketleri yapmasını sağlar. Hareket kabiliyeti, iş güvenliğini sağlama noktasında da etkilidir. Bütün bu avantajlardan yararlanmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Makinalarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olup, kalite ve güven odaklı hizmet sunmaktayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

7/24 bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Hem işinin ehli olması hemde güleryüzlü olmaları bu sektörde ender rastlanan şeylerden.

E.B.

Hemen Ara Teklif Al

Hemen Ara